Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mostani felvételi írásbeline...

Cserép kérdése:

A mostani felvételi írásbelinek mennyi az átlagpontszáma? (külön-külön a matek és a magyar) és ha kitűnő lettem, és 72 pontosat írtam, be tudok kerülni a Szent IStván Gimibe? L/14

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az átlag pontszámról sajnos még csak kb.-ra tudok mondani,de szinte biztos,hogy összesen 45 és 55 között van.A matek és a magyar is 23 körül :D Nem tudom,hogy van-e szóbeli a szent Istvánban,de ha igen arra 100% hogy behívnak. Egyébként is biztos hogy felvesznek szerintem,csak az lehet,hogy nem a legerősebb szakra.
2013. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van szóbeli,és én az 5 osztályos,nyelvi előkészítősbe jelentkezem,ahova 35 főt indítanak,tehát nehéz...de köszi,hogy válaszoltál :)
2013. febr. 11. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok, és átgondolva még egyszer: nagyon sok esélyed van szerintem, mert én az ország 4. legerősebb gimijének az egyik legerősebb osztályába kerülhetek be jó eséllyel(az igazgató szerint) pedig nekemis csak 77 pontom lett. Szerintem nagyot kéne rontanod szóbelin ahhoz,hogy ne vegyenek fel :) úgyhogy készülj rá és megvan. :)
2013. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :) csak eléggé be voltam/vagyok ijedve...
2013. febr. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!