Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi Tudományegyetem TTIK...

Szegedi Tudományegyetem TTIK kémia szakán melyik kollégiumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ahová nagy valószínűséggel be is juthatok, nincs messze a TTIK-s épülettől, és viszonylag normális a közösségi élet (bulik terén..mivel én nem bulizni megyek koleszba hanem muszájból mivel Pestről megyek). Továbbá tutira van net, máshogy a családommal nem tudnék kommunikálni.. Előre is köszi
2010. júl. 24. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetetlent kész, ilyen koli ttik-soknak szegeden nincs :\ Én is ilyesmit kerestem, de nem találtam. Vagy talán mórát megpróbálhatod, hátha...
2010. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Karközi kollégiumok valamelyike

Móra

Hermann

Károlyi (lelakott nagyon + ha néha nyugi kell akkor ne)

Öthalmi diáklakások (kint van a picsban...)

én is szeptember megyek Szegedre koleszba, és a felső kettő között vacilálok, de talán a Hermann a legjobb. Úgy hallotam a Mórában többen vannak egy szobában. Hermannos ismerősöm szerint a hermannban viszonylag jó a közösségi élet.

2010. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

+ az öthalmi az még elég jól felszerelt meg minden, ha nem olyan nagy gond hogy eléggé kinn van.

szal én sem igazán tudok dönteni :S (előző voltam)

2010. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
+ honlapjuk szerint hermannban és öthalmiban is van a legtöbb szobában net, a mórát nem tudom
2010. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont én is ezt a kettőt néztem (Hermann, Öthalmi), de dönteni én sem tudok.. Mert az Öthalmi tetszene nagyon, csak eléggé messze van..Bár sajna azt nem tudom, azaz eléggé messze mennyit takar :D Tudja valaki netán, hogy mennyire van messze a városközponttól, sulitól? Egyik bnőm a Károlyiban lakik, ő szereti, nade ő bulizni is szeret :)
2010. júl. 24. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát öthalmi percre passz, de a busz elég ritka, este meg semmi, úgyhogy a városban bulizásról teljesen le is mondhatsz kb. Elsőévesek inkább csak a Károlyiba szoktak bekerülni, de egyiktől se várj sokat, a lelakott és sz*r enyhe szó. xD
2010. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szuper xD Bár végülis szinte mind1.. Egy normális szint legyen meg, hogy ha "hazamegyek" ne a hányinger kerülgessen mindig, de amúgy mind1 mert csak tanulni megyek :)
2010. júl. 24. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:

nah megnéztem google mapson, hogy mi hol van. :D


[link]


hát hermann meg móra ott van egymás mellett, 5halmi meg.. :D de oda valószínű, hogy felvesznek, mert senki sem akar ott lakni.

2010. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A : 5halmi

B: TTIk épülete

C: HErmann

D: móra

2010. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kémia szak. Akkor a legtöbb órád az Aradin lesz asszem. Akkor Károlyi, mert azelőtt felülsz egy 1-es villamosra és leszállsz az Aradin, sztem kb 10 perc alatt, Hermann, az Újszegeden van, reggel bazi nagy dugók vannak, de gyalog 20-30 perc alatt simán odaérsz, ha szerzel egy bringát, akkor 10 :) Nem kell korán kelni :) Az Öthalmi meg még a városhatáron is kívül van :D Net meg minden szobában van a Hermannban, a Mórában és sztem a Károlyiban is. Az öthalmiban meg sztem tuti, de oda ne menj...sztem.Ha nyugit akarsz, akkor Hermann, bár az is kicsit lepukkant, de a Károlyi rosszabb sztem.
2010. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!