Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF Kereskedelem és Marketing...

BGF Kereskedelem és Marketing alapképzés mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Rövid élettörténet:)

Érettségi után nem tudtam mi érdekel, ezért elmentem dolgozni a kereskedelembe. Nagyon megszerettem, élvezem ezt a aszakmát, ezért gondoltam elvégzek egy szakhoz kapcsolódó felsőfokú képzést, 7 év után visszaülök az iskolapadba. Jelentkezem a kereskedelem és marketing alapképzésre, azon belül pedig a kereskedelemre akarok specializálódni - munkám miatt távoktatással. Mennyire lesz nehéz dolgom? Azt tudom, hogy a matematikához kapcsolódó tárgyak túlsúlyban vannak, és ezek a buktatótárgyak többsége. De úgy eleve ezt távképzpssel elvégezni mekkora kihívás lesz? Az a szerencsém, hogy a munkáltatóm úgy írja majd a beosztásomat, hogy a konzultációkra be tudjak menni. Legjobban annak örülnék, ha lenne valakinek személyes tapasztalata.



2013. febr. 9. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Személyes tapasztalatom nincs, de eddig az emberek 80%-ától azt hallottam,h a kermark úgy általánosságban egy kalap sz@r, a maradék 20% meg azt tanul. Szal mégegyszer mondom,h nekem nincs a szakkal semmi bajom, mert nem vágom, csak ezt hallottam.
2013. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért akarom ezt tanulni,mert ebben dolgozok, ez érdekel, és ebben akarok érvényesülni. Én is több fórumon olvastam hogy a gazdálkodás management a népszerű szak.
2013. febr. 10. 15:18
 3/9 anonim válasza:

helló, én oda járok távoktatáson.

Nagyon szeretem, bár a matek tényleg nehéz volt, de némi készüléssel elsőre megcsináltam mindkét gazd matekot.

sztem jó hely. nyugodtan kérdezz még, ha kíváncsi vagy valamire

2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha a konzikra be tudsz járni, sokkal könnyebb. szóval ajánlott!!
2013. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkitől :) Egyéb kérdésem azt hiszem nincs, a többit majd megtapasztalom személyesen.
2013. febr. 16. 00:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Azaz mégis van egy kérdésem: a nyelvvizsgát te így távképzés mellett hogy oldottad/oldod meg? Illetve melyiket választottad? Felsőfokú, vagy szakmai közép?
2013. febr. 16. 18:57
 7/9 anonim válasza:
asszem majd felsőfokút próbálom meg. a nyarat szánom rá, akkor több időm lesz. most a suli mellett nincs semmi...
2013. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ja és még annyit h bár távoktatás a neve egyáltalán nem az...

minden tanár kivételez azokkal akik bejárnak az órákra, és nem is tudom elképzelni h ezt pl külföldről meg lehessen csinálni az órai jegyzetek nélkül...


pláne munka mellett,

persze hallottam már ilyet, de egyszerűen hihetetlen...

sokan viccből bentlakásos iskolának nevezik. ott vagy szombaton a konzultációkon, meg van egy vizsgád, meg egy hétköznapi számtech és máris heti háromszor benn vagy... nem is beszélve ha mondjuk szombat helyett szerda csütörtökön jársz...

de ha be tudsz járni, akkor tedd meg mert akkor abszolválható...

2013. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Munkáltatómmal beszéltem, szerda-csütörtök biztos, szombaton meg jellemzően fél nap. Ha vért izzadva is, de meg fogom csinálni valahogy.
2013. márc. 1. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!