Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Magyar Hajózási Szakközép...

A Magyar Hajózási Szakközép Iskolába járnak cigányok?

Figyelt kérdés
Oda jelentkeztem, leadtam a papírokat nincs visszaút, de ha lenne akkor sem jelölnék mást csak kiváncsi vagyok.Könyű bejutni az iskolába (se felvételi,se szóbeli csak a jegyek alapján döntenek).Megnéztem az iskola honlapján a képeket egy cigányt sem láttam de azért megkérdezem itt hátha valaki oda jár/járt.Még az érdekelne,hogy milyen a színvonal.Tehát haza se ér már neki kell ugrani a tanulásnak vagy semmit nem kell egy ilyen iskolánál tanulni.A tanárok milyenek,pl. végig hülyülöd az órát meg ienek.Lehet kicsit hülyén hangzik de nekem sokkal joban bejön ha nem kell tanulni csak írsz puszkát azt kész.Azt is jobban csípem ha végig ökörköggyük az órát. Nem kell kritimka csak normális válasz :-)
2013. febr. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnak cigányok.


Belőled meg egy nagyon képzett, művelt és intelligens egyede lesz a hajózó flottának.

2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát, a hajóskapitányok sosem a tengernyi eszükről voltak híresek...
2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van, nincsenek cigányok, akik csak végig akarják hülyülni az órát meg ilyenek. Puszkát írnak, meg végig ökörköggyék az órát, meg semmit sem akarnak tanulni. Gondolom megnyugodtál, hogy egy ilyen, az elképzelésednek megfelelő iskolát választottál.
2013. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

bocs *puskát

És köszönöm de honann tudod hogy ilyen az iskola?

2013. febr. 9. 22:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értem,hogy a cigányok puskáznak meg ökörködnek,hanem majd èn akarok.Egyszerüen megutáltam a tanulást mert anyum mindig rám eröltette.Ettől függetlenűl elértem,hogy lettek fontos tantárgyakból négyeseim.Èn imádom a szabadságot és a függetlensèget.Nekem az életem a repülés és a sport.Emellett az iskola mellet tudok sportolni van szabad időm és akár légiutas kìsérő is lehet belőlem.De mindez csak akkor lehet a nagyon laza az iskola.És itt arra szeretnèk választ kapni hogy ugye nem kell sokat tanulni vagy leginkább semmennyit csak majd az éretségi tételeket meg persze az angol órákaz komolyan fogom venni
2013. febr. 10. 12:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Valak írhatna már!o_O
2013. febr. 10. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Tessék.
2013. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!