Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondana valaki egy olyan...

Mondana valaki egy olyan törvényt ami kimondja hogy egy iskolának, ki kell adnia az oskolalátogatási igazolást?

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban az igazgatónő nem adja oda ha megtudja hogy az diákmunkára kell.Nem tudom mi tévő legyek,sejtem hogy ilyet nem lehet csinálni,de nincs semmi ötletem ,hogy mihez kezdjek..

2013. febr. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen kis semmiségeket nem foglalnak törvénybe :)
2013. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akkor mond azt, hogy nem arra kell, hanem mondjuk a tesónak igazolás az egyetemre, vagy anyukádnak a munkahelyére. Vagy családi pótlékért.

Elvileg szerintem ki kell adnia, de ezért ne csinálj botrányt, hanem keress a diákmunka helyett más indokot.

2013. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen iskola?

Középsuli?

2013. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!