Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing (marketingkommunikáció) 2 éves felsőoktatási szakképzésen van matematika tantárgy? Vagy ilyen gazdasági matek? Mert azt láttam, hogy a főiskolai szintű marketingen van, de ezen nem találtam meg hogy mik a tantárgyak.

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Analízis van MATEK I. néven.


felsőoktatási szakképzésre már csak főiskolai vagy egyetemi intézményekben lehet jelentkezni.


Sajnos van...bár nem tudom miért kell határértéket számolni, meg deriválni egy marketing managernek.


Attól még bárki felismer egy gazdasági helyzetet ha ismeri a koordináta rendszert meg az ábrázoló geometriát + lineáris algebrát...


Igazából ez a MATEK I. MATEK II. vagy ANAL I. ANAL II.


ezek csak azért vannak hogy ki lehessen szórni a fél osztályt...

2015. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!