Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol konyebb a matek a külker...

Hol konyebb a matek a külker foiskolán vagy AZ Edutuson?

Figyelt kérdés
Leginkabb marketing szakos tapasztalatok èrdekelnek.

#oktatás #matematika #szak #marketing #képzés #Edutus #Külkereskedelmi Föiskola #felsöoktatàs
2012. nov. 20. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha felsőoktatásba mész, ne a könnyebb utat keresd, mert azzal a papírral nem jutsz messzire.

És csiszolj a helyesírásodon is...

2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarban sokkal inkább számít,hogy van-e ismeretséged valahol vagy nincs,mint a könnyebb vagy nehezebb papír.
2012. dec. 9. 11:34
 3/6 A kérdező kommentje:
A helyesírás amiatt ilyen,mert tabletről írtam a kérdés feltevésekor,nem azért ilyen,mert nem tudok helyesen írni.
2012. dec. 9. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy az Edutust már csak így nézik, hogy mi mennyire könnyű.. :( Én is ide járok, kiábrándító olvasni ezeket a kérdéseket. Nos, első 2 évben mindenki ugyanazt tanulja, szóval mint nem marketing szakos, tudok válaszolni: nem nehéz, bár mondjuk én gimiben is jó matekos voltam...5-ös :D, szóval nekem nyilván nem nehéz.. Meglepetésemre sokan elhasaltak a gazdmatek 1-2-nél, pedig nagyon segítőkész tanárok vannak. Aki itt és ezen elhasal, annak azt ajánlom, hogy az egész gazdasági témát kerülje el jó messze.... Remélem segítettem..
2013. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A középiskolai 5-ös matek az túrófing az analízishez, nagyjából talán a 10%-a azok is a halmazok, meg a függvények ismerete.


Akárhova mész, ahol matek van ott van mikro-makroökonomia, és analízis I./II. vagy MATEK I./II.


Tanuláshoz az easymath.hu -t javaslom! Vagy egy jó matektanárt ha 35000ft-ért add órát, az fix hogy megtanít aki 1500-2000ft-ért oda elég egyszer elmenni és meglátod hogy kár volt.


Ajánlani tudok egy nagyon jó matek tanárt MrAnalízis néven a facebook-on!

2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*3500ft akart lenni. :D sorry.
2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!