Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire kell odafigyelnem, ha az...

Mire kell odafigyelnem, ha az ELTE csecsemő és kisgyermeknevelő szakára szeretnék járni érettségi után?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) végül is nekem még úgymond messze van a fősuli, mivel még jövőre érettségizek(11.-es vagyok) de most itthon vagyok betegen és úgy terveztem hogy mivel most sok időm van megtanulok mindent amit kell mert suli időben néha elhanyagolom a tanulást sajnos. Úgy akarom magam ösztönözni, hogy megnéztem a sulinak a honlapját, hogy mi kell hozzá, hogy felvegyenek meg stb... de nem igazán jutottam semmire. Nagyon szeretnék Pestre menni, mert most egy kis faluban élek és egy picivel nagyobba járok tanulni, és szeretnék kitörni ebből a helyzetből na meg azért csak másabb egy pesti fősuli mint pl. egy kis mezei képzés(mert van a mi sulinkban 5.-6. év és az is ilyen, de az csak egy papírt ad róla hogy elvégeztem). Szóval aki oda jár vagy tudja, hogy melyik tantárgyakat kell jobban tanulnom, meg hogy mennyi pont kell hogy felvegyenek meg ilyenek az írja már le :) köszönöm előre is!
2013. febr. 12. 10:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!