Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biosz érettségi 2 és fél...

Biosz érettségi 2 és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
1 éve már nincs bioszunk így már sokat felejtettem, meg előtte le is szartam, mert úgy gondoltam nem fog kellenni továbbtanuláshoz. Szerintetek sikerülhet középszintre felkészülni ennyi idő alatt?

2013. febr. 11. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

középszintre igen, emeltre már húzósabb lenne.

haladj a követelményrendszer szerint és nem érhet meglepetés!

2013. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem necces lenne. 3 éven át tanítják az iskolában (ált.) és ezt nehéz lenne bepótolni. Esetleg járhatnál tanárhoz, vagy faktra. 3ast szerintem össze tudsz hozni. Hanyas voltál belőle?
2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 3mas voltam... pont azért mert ahogy írtam is: leszartam mert úgy gondoltam nem fog kelleni továbbtanuláshoz, és ahogy az lenni szokott, az okos diáknak az utolsó pillanatban kell eszébe jusson, hogy mit is akar valójában... 80% lenne a célom (középszint), egyik haverom tudna segíteni aki emeltre készül. Egyébként 4-5-ös tanuló vagyok, szóval tanulással nem lenne gondom, rá tudnám venni magam. Szerintetek érdemes lenne megpróbálni egyáltalán? Igazából csak azért filózok rajta, mert ha nem sikerülne, akkor felesleges erőfeszítés volt az egész, és lehet hogy így a többi érettségit meg elbaszom, mert a bioszba fektettem az erőmet... még a héten kéne eldöntenem :\
2013. febr. 12. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen jó körülményeket sorolsz fel, lenne valaki melletted aki segít, jó tanuló vagy, le tudod tenni a hátsód, én nem értem mi a probléma??!!

én biztos, hogy megpróbálnám. mondjuk nem vagyunk egyformák, mellesleg komolyan mondom a középszintre nevetséges a követelmény az emeltre elvárttal szemben..... még a genetikai feladatok is könnyűek. ha mindennap tanulsz rá egy kicsit szerintem nem lsz probléma

szóbelid a saját sulidban lesz, jó esetben kapsz hozzá tételsort is ugye?!!

gondolj bele valahol el kell kezdeni kockáztatni, semmi sem felesleges erőfeszítés amíg hiszel benne h sikerülhet.

ha rosszul sülne el hát nem dőlne össze a világ hidd el, annyival több leszel, lesz tapasztalatod, tudod hogy mennyit és mit várhatsz el magadtól mire vagy képes.

majd írd meg h döntöttél, ha segítség kell még nekem is írhatsz szívesen segítek bioszban!!!

2013. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerülhet!

Biztos nem felejtettél el mindent, és majd jönnek vissza a dolgok, meg ennyi idő alatt rengeteg anyagot át lehet venni.

2013. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!