Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten hol van megfelelő...

Budapesten hol van megfelelő fotográfia szakképzés? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék fotográfiát tanulni, de nem tudom hogy melyik iskolában van megfelelő képzés olyan célból, hogy később szeretnék egyetemre (mome vagy kaposvár) bekerülni.

Amit én hallottam, az a Budapesti Rajziskola (Bri), a Novus művészeti főiskola illetve az AKG szakiskola, vagy esetleg a Minerva gimnázium. Ezek közül ki mit hallott, melyik a legjobb? Vagy ha van ami jobb, írjátok meg. :)

(Hallottam a KREA iskolát is, de azt nagyon drágának tartom)



2013. febr. 12. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


De még itt is nézelődhetsz:


[link]

2013. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a gondom, hogy olyan érdekelne ami nappali, heti 5x valamennyi óra. a kisképzőn meg a másikon sem így megy sajnos. Amiket írom arról van valami véleményed esetleg?
2013. febr. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!