Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE-JÁK vélemények? Jár ide...

PPKE-JÁK vélemények? Jár ide valaki?

Figyelt kérdés

Minden személyes tapasztalat érdekelne!!

Költségtérítésesről nehéz átkerülni államira?

Fiú-lány arány a szakon?

(4 fölötti valamivel az átlagom, nehéz lesz így bent maradni?/humán beállítottságú vagyok, magolás jól megy/)



2013. febr. 12. 21:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Szuper! Átkerülést illetően: én államin vagyok és általában akik bekerültek államira azok nagyon tanulnak hogy benn is maradjanak, szóval csak néhány hely szabadul fel úgymond; de persze azért nem lehetetlen :) Az arányokat illetően szerintem 60-40% a fiúk javára, ami nekem jónak számít mivel eddig nagyon csaj-többségű helyekre jártam :)
2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ide járok. Nekem a tapasztalataim minden téren pozitívak! Jó közösség, kiváló oktatók, a hangulat is barátias, általában mindenkire jellemző a segítőkészség. Néha-néha becsusszan egy-két igazságtalannak érzett jegy vagy lassabb ügyintézés, de ez nem jellemző!

Költségtérítésesként kezdtem, idén kerültem át államira. Nem könnyű de nem is lehetetlen. Ugyanúgy eljártam bulizni a többiekkel csak a vizsgaidőszakot kicsit jobban meghúztam. Azt viszont figyelembe kell venni, hogy csak azoknak az államisoknak a helyére lehet bekerülni, akik kiesnek és mivel egyre kevesebb az államis helyek száma, valószínűleg egyre kevesebben is fognak kiesni. :( (idén úgy tudom 30-40 fő esett ki).

Persze aki nem tanul és nem veszi komolyan hamar kiesik innen is. :D

2013. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az, hogy dől el, hogy kit vesznek át államira?

2013. febr. 15. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Év végén neptunon be kell adni egy átsorolási kérelmet (kb. 2 kattintás az egész). A kérelmet leadott hallgatókat az átlaguk alapján rangsorolják és a lista elején lévők átkerülnek (annyian, ahányan kiestek abban az évben államiról az egész egyetemen).
2013. febr. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is oda járok, nagyon tudom ajánlani.

Feküdj rá az érettségire, hátha összejön az az állami :)

A középiskolás átlag meg mit sem számít: nekem négy egész sem volt harmadik és negyedik év végén, de a magyar és töri jól ment, ahogy ezek az érettségik is jól sikerültek.

2013. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!