Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan szerezhetek információk...

Honnan szerezhetek információkat a MOME felvételi tesztjéről?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék a MOME-ra jelentkezni animáció szakra. A felvételi eljárással nagyjából tisztában vagyok, de a teszt része aggaszt egy kicsit. Találtam egy korábbi tesztet, amiben olyan kérdéseket olvastam, amiről még életemben nem is hallottam (nyilván én vagyok a tudatlan), de én úgy gondolom, hogy a kérdések helyes megfejtéséhez rettentő széles látókörrel kell rendelkezni. A pontos kérdésem az lenne, hogy a tesztre hogy lehet készülni? Létezik-e ajánlott irodalom, stb?

2013. febr. 13. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az ott végzettek listáját és a fészbúk segítségével, hátha valaki ismerőének az ismerőse révén tudsz vele/velük beszélni. Vagy fogod magad és csak úgy ráírsz, ha szerencséd van, nem törli kapásból az üzeneted.

Én ezt tenném!

2013. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az útbaigazítást. Ez már nekem is megfordult a fejemben. Esetleg nem tudod, hogy honnan tudhatom meg a nevüket?
2013. febr. 14. 13:15
 3/5 anonim válasza:
szia, én animáció szakos vagyok. Az a tapasztalat, hogy a teszt nem különösebben döntő jelentőségű a második fordulóban, mint inkább az interjú. Én a neten talált korábbi tesztekből, valamint az előző évi tapasztalatok segítségével írtam meg. Nem érzem, hogy túl jól sikerült, de az interjúval és a vitt munkákkal sikerült kompenzálnom. Aminek érdemes utánanézni szerintem: Stúdiók; rendezők, és a hozzájuk köthető filmek (magyar rendezők különösen); fesztiválok, díjak; alapvető technikai ismeretek; fontosabb események a szakma történetében... stb
2013. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor ezeket áttanulmányozom!

Az interjúról tudnál valamit mondani? Mire figyeljek oda? Mikre kíváncsiak? :D

2013. febr. 16. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem jól sikerült !


Én is kerestem teszteket , de nem igazán találtam . Engem leginkább a media design érdekelne , de az animációsokra is kiváncsi lennék.

2013. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!