Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába menjek?

Melyik iskolába menjek?

Figyelt kérdés
Biológiával szeretnék foglalkozni, és angolul anyanyelvi szinten szeretnék megtanulni. Ehhez szeretnék megfelelő iskolát találni. (ha lehet vallásosat)

2013. febr. 16. 12:43
 1/4 anonim válasza:
Ez függ attól h hol laksz. Meg persze, azt se tudom h melyik szintű iskolára gondolsz, középiskola, vagy felsőfokú.
2013. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát olyanról nem tudok, hogy biosz és nyelv egyszerre. Vagy az egyik, vagy a másik intenzívebben. Mondhatok neked bioszos sulikat, csak ott nem biztos, hogy jól tanítják az angolt, és fordítva. Szerintem a nyelvet helyezd előtérbe, és menj kéttannyelvű tagozatra. Az a baj, hogy ilyenekből nem igen lehet vallásosat találni. Ha államiba mész, ott is járhatsz hittanra. (: Azt meg csinálhatod, hogy bioszból emelt szintű érettségit teszel. Lehet mindkettővel magas szinten foglalkozni.

Amúgy kéttanból a Karinthy nagyon erős, aztán ott van a DLSB is, ahová én szeretnék menni, szintén nagyon jó iskola. Bioszból talán a legerősebb az ELTE Apáczai gyakorlója. A Szent Lászlóban pedig van kémia-biológia tagozat, nyelvi előkészítővel (9. osztályban heti 12 óra angol). Remélem, középsulira gondoltál. :D

2013. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, köszi! (:
2013. febr. 19. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
nincsenmit (:
2013. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!