Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menjek német kéttan. Nyelvű...

Menjek német kéttan. Nyelvű iskolába? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már felvettek,35 főt vesznek fel a 25.-dik vagyok.

Mindig is négyes-ötös voltam németből...DE!Negyedik osztály óta nagyon sok német tanárunk volt már,mindegyik máshogy tanít...A csoportba kb.2 gyerek tud mondatot normálisan alkotni(persze én se tudok),pedig az én csoportom az erősebbik csoport...A mostani tanárunk a legszörnyűbb...Olyanokat kell megtanulni mint pl. németül a "Hiszek egy Istenben" (mivel egyházi iskolába járok).Hiába mondjuk ezzel nem megyünk semmire,inkább mondatalkotásokat tanuljunk,semmi..Ezért nem mennék kéttan. nyelvűbe mert megmondanák h. öt év alatt nem tudtak megtanítani,és egy kicsit égés lenne.

Tudom hogy van a nulladik évfolyam,de akkor is.

Igazából nem nagyon szívlelem a német nyelvet.(nemtudom miért,nem jön be.....De ha a jövőmet nézem,akkor jó választás lenne.)

Ráadásul félek is,hogy pl.a földrajzot németül tanítják...Hülyesé lenne elszalasztani,de félek


2012. márc. 14. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ha félsz tőle és nincs is hozzá nagy kedved, szerintem ne menj! Nálunk ugyanez volt a helyzet... a német tanár nagyon rossz volt sikerült velünk megutáltatnia a nyelvet.. egy életre be is fejeztem a némettel. :P
2012. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked ez így szenvedés lenne,mert a kéttannyelvű nem egyenlő a nyelvi előkészítővel, itt nem a 0-ról kezdik.
2012. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!