Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Gáspár Református...

A Károli Gáspár Református egyetem milyen szívonalúnak számít?

Figyelt kérdés
ÁJK
2013. febr. 16. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom nézz szét a neten, egy csomó hely van, ahol arról panaszkodnak, hogy Károlist nem vesznek fel, nem titkoltan megmondják, kiirják a munkaadók, vagy ha nem akkor is döntésükben benne lehet az a szempont is, hogy hol végeztél (nem érdekes olyan nincs, hogy ELTE-st nem vesznek fel)Másik, sok olyan cikk, fórum beirás van, ahol leirják mit érnek az ilyen-olyan diplomájukkal az álláskeresők.( általában azt is leirják hol végeztek)
2016. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Géza2121 válasza:
Egyes helyekre nem szívesen vesznek fel Károlist.Az ilyen helyeken általában túl teng a baloldaliság.Bizonyos területeken (pl.jog) a baloldali érzelműek vannak többségben (ez meglátszik az ítéleteken is).A Károlisok általában nem baloldali érzelműek,sokkal inkább konzervatívak,vallásosak,jobb oldaliak.Ők más ideológiai alapokon állnak.
2017. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta HR-esként dolgozom, és sok embert megismertem a szakmában. Ilyennel soha nem találkoztam, hogy valakit az egyetem miatt nem vettek volna fel, vagy hogy egyáltalán azt nézték volna, hogy hol végzett. Azt meg, hogy az iskola milyen politikai, vagy vallási beállítottságú, meg végképp nem. Jelenleg irodára is alig találni értelmes jelentkezőt, nem hogy még az iskola is kizáró ok lenne.
2017. okt. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!