Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jelentkezni akarok főiskolá...

Ha jelentkezni akarok főiskolára, egyetemre akkor el kell küldeni a középiskolai bizonyítványt, vagy azt az érettségi bizonyítvánnyal együtt kell majd küldeni?

Figyelt kérdés
Mert ugye abban még nincsenek benne az utolsó évi jegyek
2013. febr. 16. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Lesz majd ilyen dokumentum pótlási határidő (tavaly július 10. volt, szerintem idén sem fog ez változni). Az érettségit is majd addig kell beküldeni.

A bizonyítványt én kikértem februárban (beszkenneltem az 9-10-11. osztályos eredményeket), majd visszavittem. Aztán április végén beírták az évvégiket és az utolsó évet meg utána küldtem (nem vártam meg vele az érettségit).

Aztán június végén meg az érettségit.

2013. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!