Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek csökkenni fog a...

Szerintetek csökkenni fog a ponthatár az állatorvosin a két emelt miatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán, ezt így nem lehet megmondani. Most így a nyelvvizsgákért nem kaphatnak pontot, nem nagyon fogja befolyásolni.
2013. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam mert tavaly elég lett volna egy emelt biosz, amiből én személy szerint jó vagyok, míg kémiából csapnivaló... Ezért az én esetemben tavaly simán felvettek volna, de így nem valószínű...
2013. febr. 18. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az emelt kémia miatt izgulsz akkor ideje elkezdeni tanulni. Állatorvosin az emeltnél is többet kérnek számon kémiából.
2013. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemsoká kiderül! Nagyon izgulok..elég kevés pontos lett sajnos. A csökkenés az egészen biztos, de szerintem annyi nem lesz, hogy én is bejussak.


[link]


Nem tudom, hogy erről tudtok-e, de azért durva, hogy 100-zal kevesebben jelentkeztek, mint az átlag. (Szóbelin hallottam olyanokat, akik megbuktak, vagy csak 16-20 pontjuk lett a szóbelin kémiából)

2013. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!