Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anyukámat tönkre teszi a...

Anyukámat tönkre teszi a munkahelye! Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Anyukám tanárként dolgozik.De most rábízták,hogy vezesse a jegyzőkönyvet.De folyton visszadobják neki,hogy nem jó meg ilyenek.És egyik rokona ott dolgozik a suliba segített anyukámnak megcsinálni ennek egy részét.(pontosan nem tudom). Hétfőn meg be kellett mennie az igazgatóhoz is jól lehordta mert mindehhez segítséget kért.Meg mondta neki majd minden tanár előtt jól megmondja ról a magájét.Ja és diri mondta neki,hogy ne "haverkodjon" a többi tanárral. Emelett mindig stresszel mert Ő nem ért ehhez az egész "modernkori technikához" tehát nem boldogul olyan könnyeny a géppel,laptoppal.Meg még a gyerekek is bántják.Otthon meg már én kaptam ki egyszer a laptopot a kéziből mert majdnem földhöz vágta mérgében.De komolyan azt mondom most már,hogy jobb lenne ha nem lenne állása.Mert emiatt anyukámmal már nem tudok úgy dumálni mint régebben állandóan stresszes.Apukám meg már mondta neki,hogy amúgy is megy egy hölgyhöz aki tudna anyumnak melót szerezni.De komolyan miért van ilyen hülye főnöke?!! TÖNKRETESZI ANYUKÁMAT!!!!!!!
2013. febr. 18. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!