Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene? Holnap lesz...

Valaki segítene? Holnap lesz a szóbelim!

Figyelt kérdés

Szóval holnap megyek szóbelizni,logisztikából.

Fogalmam nincs ,hogy mit mondjak,miért ezt a szakot jelöltem meg?! (igazából csak 2.-nak ,mert 1.-nek németet jelöltem meg ebben az iskolában,de a biztonság kedvéért ezt is megjelöltem,hogy felvegyenek,viszont fogalmam nincs arról,hogy pontosan mi ez) Annyit tudok,hogy szervezkedni ,intézkedni kell.

Valakinek van valami öltete,hogy mit tudnék mondani? Csak 4-5 mondat kellene !

Köszi a segítséget előre is!



2013. febr. 19. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, kb 2 percet vesz igénybe... és több fogalmad lesz róla.


[link]

2013. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már tudod mi az amire mész, akkor könnyebb lesz rizsázni.
2013. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A logisztika például a fuvarszervezés is, nem könnyű munka, ki kell számolni, hogy felfér-e a kamionra az adott mennyiségű áru, árajánlatot adni x raklap termék elszállítására A-ból B-be, megszervezni egy kamion útját, hogy a lehető legjobb legyen a kihasználtság, beszélni kell az ügyféllel, leegyeztetni az ügyfél raktárával a szállítás időpontját. Ha jól tudsz nyelveket, akkor mondhatod, hogy ehhez szeretnéd kamatoztatni a nyelvtudásodat, mert az nagyon fontos itt is. Mondhatod még, hogy tudsz az emberekkel beszélni, megtalálod velük a hangot és a problémákra is megoldást keresel. Jó, ha tényleg átlátod az egész folyamatot és egyébként is szeretsz szervezkedni, ha jó a logikád, vagy jobb vagy matekból azt is hangsúlyozhatod, az is kell ehhez a szakmához.
2013. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))
2013. febr. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!