Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap után Érettségi szóbelim...

Holnap után Érettségi szóbelim lesz. Már 1 hete nehezebben kapok levegőt, szúr a szívemnél és remeg a kezem, izzadok. Érettségi napján 1 mg frontin segítene?

Figyelt kérdés
Alapból tele vagyok szomatoform zavarokkal, de ilyen erős testi tüneteim ritkán szoktak lenni. Tegnap éjjel kihagyott a szívemnél és azt hittem szívrohamot kapok.
2012. jún. 26. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell parázni az érettségitől. ennél csak szarabb helyzetek lesznek az életedben
2012. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha már az érettségire nyugtatót akarsz szedni, akkor mi lesz később? Amikor 2 hét alatt 5x ennyi vizsgád lesz, amik sokkal nehezebbek is.

Az érettségitől egyáltalán nem kell félni, tényleg. Aki egy kicsit is tanul, mindenkinek sikerül! A szívritmuszavaraiddal viszont mindenképp ajánlatos lenne a cardiologust felkeresni, mert veszélyes lehet (és a nyugtató egyáltalán nem tenne jót neki!)

2012. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Könnyen mondod te, csak nekem van egy enyhe szociális fóbiám és súlyos szorongásaim
2012. jún. 26. 11:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Ya igen, csak én érettségin nem azt akarom mint egyetemen hogy átcsússzak, ahnem hogy 80-90%-osra feleljek!4
2012. jún. 26. 11:14
 5/9 A kérdező kommentje:
ya és voltam kardiológusnál azóta, szívultrahangon, EKG-n, vérvételen és amit megtudtak állapítani az az hogy szomatoform szív és érrendszeri vegetatív diszfunkció
2012. jún. 26. 11:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked nem enyhe szorongásod van, hanem nagyon súlyos.

Pszichológus, kineziológus és sport!

Futás, úszás, nagyon jó stresszoldó.

Esténként valami alkohol, feles pálinka vagy egy pohár bor, többet használna neked, mint árt.

2012. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.0 mg túl sok, bebambít, ha nem vagy hozzászokva.fél mg, és erős kávé kombinációja segít a tanulásban, és a felelésben. Most majd el kell viselned a "szedd össze magad,,, nekem is volt ilyen, de mióta nehézbúvár vagyok..., sportolj, előző nap egy félmaraton,,, autogén tréning,,, stb..." hülye rizsákat.

A kombinációt próbáld ki, elég-e, ha

kell változtass rajta igény szerint.Magad is meglepődsz a saját feleleteden, valaki hallgassa végig, aki nem röhögi el...

2012. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó nem értem mire akarsz kilyukadni.. most mivan?? :oO
2012. jún. 26. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam és nem kell tőle félni. Nálunk még a leghülyébb is átment pedig ő(k) semmit nem tanultak se a másfél hónapba se a 4 év alatt.
2012. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!