Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK gólyatáborról vélemén...

ELTE BTK gólyatáborról vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen? Megéri elmenni? Tudom, még odébb van, de nekem mindenki mondja, hogy menjek, meg a videók hangulata is ezt adja vissza, hogy kár lenne kihagyni...

2013. febr. 22. 18:12
 1/9 anonim válasza:
74%
én jelentkeztem oda, de tuti nem megyek gólyatáborba. főleg amiket most olvastam, hogy úgy próbálták megfektetni a lányokat, hogy sörbe vodkát kevertek stb...
2013. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
komolyan? :DDD ezt hol olvastad?
2013. febr. 22. 18:29
 3/9 anonim válasza:
egy ilyen mostani 'listás' cikknél, nem tudom már hol volt :/
2013. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, olvass eduline.hu -t, az tele van cikkekkel erről az ELTE-BTK-s listáról. Minden gólyatáborba jelentlező diákot kielemezgettek a neten megtalált infókkal, plusz amiket összeszedtek róluk beszélgetés alapján. Elég undorító stílusban írtak a lányokról: ,,ez ronda" ,,kis dugni való p*csa", aztán meg fiúkról-lányokról is leírták, miket szeretnek, milyen szemmel nézik a világot, és ez a lista most napvilágra került. Ocsmány. Mellesleg nem tudom, nálad mi a jó szórakozás, de én hallottam tavaly két eltés gólyát beszélgetni a táborról, elég undorító volt. Tény, hogy egyetemre már nem 8 évesek mennek, de nem hiszem, hogy a lányokat feladatszerűen a fiúk alá kellene fektetni. Ha mész, készülj fel egy többnapos Felelsz vagy mersz? típusú élményre, ahol csak mernivel lehet válaszolni.
2013. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy az ELTE Hallgatói Önkormányzata vezette a listákat, tehát így add ki az adataidat...
2013. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem kötelezhetnek semmire sem, amit én nem akarok megcsinálni. Hallottam a listákról, ha nem is akartam volna, tudnék róla, mivel ezzel van tele minden. Erről nem tudom mit gondoljak.
2013. febr. 22. 19:32
 7/9 anonim válasza:
79%

1. Aki nem akarja, hogy megfektessék, nem fogják.

2. Ha a sörödbe vodkát kevernek, akkor is megérzed, hogy elkezdtél berúgni és nem iszol többet.

3. Mindenkinek a saját felelőssége magára vigyázni.


A listás ügyhöz meg annyit, hogy ha valaki nem egy r...nc, arról nem fogják azt állítani. Szerintem. Az igazság fáj, szomorú.

2013. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én azóta rengeteg vegyes véleményt hallottam, volt, aki azt mondta, hogy nem érezte jól magát, de ő eleve nem egy bulizós típus. Más meg azt mondta, hogy hatalmas pozitív csalódás volt neki a gólyatábor.

Holnap jelentkezem, majd írok, milyen volt :D

2013. aug. 8. 15:15
 9/9 A kérdező kommentje:

Életem legjobb élménye volt egyébként. :D

Semmi erőszakosság, semmi kötelező részegre itatás, semmi ilyesmi nem volt. Egyébként meg a listákba a HaHa-sok piszkáltak bele.

2013. aug. 31. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!