Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értelmezem, hogy bárki,...

Jól értelmezem, hogy bárki, aki a most induló osztatlan tanárképzésre jelentkezik, havi legalább 25ezer forintot kap, függetlenül a szakpárjától?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 19:34
 1/3 A kérdező kommentje:
ösztöndíjként*
2013. febr. 22. 19:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én sem egészen értem, de úgy tudom pályázni kell rá. Minimum 25e igen, és ha kiemelt természettudományos vagy informatikai szakot is választasz ( nem tudom h mind a kettőnek kell annak lennie, vagy csak az egyik szakodnak) akkor pedig akár havi 75e is. Sőt valahol úgy hallottam, hogy magyar és töri tanárból is hiány várható, lehet nekik is több jár, mint 25rugó.

Ja és ez külön ösztöndíj, ezen kívül rendesen igényelheted a tanulmányi, szociális, köztársasági meg minden egyéb ösztöndíjat.

2013. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez hol van

leírva ? (jogszabály)

2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!