Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Herman Ottó gimnázium...

Miskolci Herman Ottó gimnáziumról mi a véleményetek? Tényleg sznob iskola? És a szóbeli jobban számít mint a központi? NYEK-es tagozatra szeretnék jelentkezni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
oda csak kábítószeres állatok járnak!! az egyik ismerősöm a hermanban tanul, és minden reggel drogot szív!!!!
2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Marhaság amit az elsõ ír. Igaz hogy jár oda pár ilyen alak, de nagy részük nem az. Akiket ismerek onnan, mind jófejek, vannak különcök köztük de úgy tudom nagyon összetartó iskola. Az oktatás színvonala is kimagasló.
2013. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a szobeliről tudtok valamit?
2013. febr. 23. 14:55
 4/9 anonim válasza:
12%
én is hallottam h sok a drogos =/
2013. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szóbeliről sajnos nem tudok semmi
2013. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt tudjátok hány ponttól vesznek fel kb?
2013. febr. 23. 15:28
 7/9 anonim válasza:
86%

Herman, Miskolc legerősebb iskolája, az ország 5. legjobb gimnáziuma

bizonyosan vannak drogosok, de hát melyik iskolában nincsenek nem normálisak?!

ez egy olyan iskola ahol nem jobban, de jobban mint a többi iskolánál számít a szóbeli.

2013. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én Hermanos vagyok, de nem tűnt fel hogy sznob lenne, drogosokról sem nagyon hallottam, inkább csak cigiznek
2013. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
A Herman nagyon jó, színvonalas gimnázium. Egyáltalán nem sznob iskola, esetleg azok lehetnek sznobok, akik 8 évig járnak oda, és amikor 4 év után jönnek a kis kilencedikesek, akkor nagyon arcoskodnak, hogy hah, ők már 4 éve odajárnak. De nem mindegyik, akadnak nagyon jófejek. Szerintem mindkettő fontos, állítólag ha a kettő együtt 100 pont felett van, akkor már közel 100% az esélye, hogy felvesznek. nyeken sokkal könnyebb a szóbeli, mint a kéttanon, a kéttan sokkal-sokkal erősebb is, mint a nyek, de mivel a Hermanról van szó, még az is színvonalas, nem csak ülnek, és néznek ki a fejükből.:)
2013. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!