Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A központi írásbelin a matekba...

A központi írásbelin a matekban a koordináta-rendszerben lehetett ceruzával ábrázolni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, át kellett húzni tollal mindenképp. Ha nagyon rendesek lehet megadják erre is a pontot, ha amúgy jó, bár egyébként nem lehetne.
2013. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért nem? Nekünk azt mondták hogy ahol rajzolni kell ott lehet cerkával,,ez pedig rajznak számít nem?!
2013. jan. 22. 06:34
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Itt is azt írják hogy rakzolni lehet cerkával, ha ez annak számít...:S

2013. jan. 22. 06:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem, mert én is ìgy csináltam..
2013. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ceruzával csináltam de szerintem csak lesz egy kis szívük és megadják
2013. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, de nekem már holnap kiderül, úgyhogy amint megtudom, hogy elfogadták-e, írok nektek nyugtató szavakat, vagy nem nyugtatóakat.
2013. jan. 22. 22:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Jöttem nyugtatni a két utolsó hozzászólót, hogy nekem elfogadták a ceruzás ábrázolást! Remélem nektek is el fogják fogadni! :)
2013. jan. 23. 17:07
 8/8 anonim válasza:
Hu...:)Dejó, énis remélem.nekünk is azt mondták hogy rajzolni lehet ceruzával, szval muszáj lenne elfogadni.
2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!