Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételivel kapcsolatban?...

E-felvételivel kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv. Az lenne a kérdésem: a banki átutalást választottam az eljárási díj befizetésénél. Átutaltam online a pénzt(OTp). Az van írva, hogy nyomtatható változattal kell igazolni, a feltölthető dokumentumoknál. Kinyomtattam az utalásról szóló adatokat, amit az OTP felkínált és azt scanneltem be. Az úgy jó? Vagy másmilyen igazolás után kell néznem?

2013. febr. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lehet, bár ezerszer egyszerűbb lett volna pdf-be nyomtatni, és azt feltölteni.
2013. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet? Ezzel nem nyugtattál meg:) Infó suliba adtam be, de eszembe nem jutott volna.. érdekes:) Lehet holnap felhívom őket, hátha mondanak valami biztatót, nem szeretnék emiatt lecsúszni:(
2013. febr. 24. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Így is jó.

Egyébként azt megkérdezhetem, hogy úgy nyomtattad, hogy a tranzakció már sikerült is? Mármint meg is kapták?

2013. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, mert azt hiszem előző hétvégén utaltam el,így hétfőn írta jóvá az otp rendszere. Csak még bambáskodtam. Aztán a tranzakció mellett ott szerepel a végrehajtva szó, és elméletileg meg is kapták a pénzt. Igaz még nem lett jóváírva a felvi szerint, de majd március 1. után nézegetik végig. Remélem akkor nem lesz probléma belőle, hogy nem pdf-ben mellékeltem :) Köszönöm a választ egyébként:)
2013. febr. 24. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos h nem. :)

Én is ma utalom netbankon egyébként, akkor megvárom h jóváírják.

2013. febr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg ha banki átutalással fizeted ki az eljárás díját, akkor azok feldolgozását majd csak március 1. után kezdik ellenőrizgetni. Így a hitelesítő lapot a határidőig kell feladni.
2013. febr. 25. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értettem, hogy akkor töltöm fel e-felvire azt h kifizettem, hogyha a netbankom azt írja h jóvá van írva(az meg pár óra alatt megvan, attól h az e-felviben nem mutatja még, azt tudom h ők márc 1. után foglalkoznak vele)
2013. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!