Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐŐŐS! Délután 2-kor lesz...

SÜRGŐŐŐS! Délután 2-kor lesz szóbeli elbeszélgetésem a Verebélyben. Mit takar a szóbeli elbeszélgetés? Túlzás lenne az ünneplőben megjelenés?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mit fognak kérdezni, de szóbelire az ember általában csinosban megy, tökmindegy, hogy valami iskolai cucc, vizsga, állásinterjú. Sok sikert!
2013. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :_\
2013. febr. 25. 08:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmiket fognak kérdezni, hogy miért szeretnél abba az iskolába járni, hol tanulsz most, mik érdekelnek.
2013. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze

Megkérdezik, mik a kedvenc tantárgyaid meg ilyenek

2013. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, h mondanak valamit az írásbelidről-

Hogy jó lett-e meg hogy te mit gondolsz

2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is megyek ma :D csak én fél 3-ra:D
2013. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tőlem ilyeneket kérdeztek hogy mit dolgoznak a szüleim, szoktam-e olvasni, ha igen akkor mit?be kellett vinnem az érmeimet,okleveleimet, el kellett mesélnem hogy hol szereztem őket,ja meg számítógépen meg kellett oldanom egy matek és egy magyar feladatot,(ami nagyon egyszerű volt). És még annyit javasolnék hogy ne izgulj mert az jóra nem vezet :)
2013. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!