Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF KVIFK ifo-szálloda milyen...

BGF KVIFK ifo-szálloda milyen szak? Nehéz bekerülni, elvégezni ill. elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. En ide járok, de nem ifo szalloda a szak neve, hanem turizmus-vendeglatas, es ezen belül specializalodhatsz idegenforgalom-szalloda szakiranyba. Bekerulesrol annyit, h mivel ez is egy gazdasági szak, allamira csak az jut be akinek kb max pontja van. Koltsegesen viszont nem nehéz bejutni. Egyébként minden téren kiváló főiskola. Segítenek mindenben a tanarok, a felsobbevesek, es iszonyat jo a közösség:) es hát ez sem mind1, de az ország legbulisabb főiskolaja:D
2013. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Turizmus-vendéglátás szak az. Én ide fogok felvételizni idén. :)
2013. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem,csak érdeklődöm,egy valaki végzett ott...

Csak az érdekelne még igazából,hogy aki oda jár,az okosnak mondható? (persze,tudom,hogy ez relatív,de?)

És ez a főiskola kb. hol van az országszintű rangsorban,mennyira nagy dicsőség oda járni?

Utolsó,sok sikert! :))

2013. febr. 25. 23:11
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint a nehézséget egy olyan orvosi-jogihoz mérten kérdezem,hogy hol van
2013. febr. 25. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A BGF az ország egyik legelismertebb felsőoktatási intézménye, es aki ide jár büszke lehet arra, hogy a Budapesti Gazdasági Főiskola hallgatója.
2013. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!