Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szakdolgozat íráshoz keresek...

Szakdolgozat íráshoz keresek segítséget. Szálloda és idegenforgalom szak, a turizmus képi világa, képek elemzése a kiírás címe. Kinek mi jut eszébe erről a címről? Készített-e már valaki hasonló témájú szakdolgozatot?

Figyelt kérdés
Szakdolgozat íráshoz keresek segítséget. Szálloda és idegenforgalom szak, a turizmus képi világa, képek elemzése a kiírás címe. Kinek mi jut eszébe erről a címről? Készített-e már valaki hasonló témájú szakdolgozatot? Ha igen sikerese volt-e? Hogyan kezdett bele? Honnan szerezte az anyagokat? Aki úgy érzi, hogy ebben segítségemre tud lenni kérem jelezze. Jelenleg sötétben tapogatózom. Mentorom szerint prospektusokból kellene kiindulnom, de.! Na tehát várom az ötleteket, esetleg anyagokat, mert elveszettnek érzem magam. Köszönet és hála minden segítő szándékú írásért.
2009. okt. 15. 13:12
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én nem vagyok ezen a területen szakember, de azért nem is áll tőlem túl ávol a téma.

Mint privát ember szeretek utazni. Mielőtt elindulok, utánaézek, milyen látnivalók vannak ott. Érdekes lehet az is, hogy ki mit emel ki egy településből, egy tájból. (Milyen képek szerepelnek.)

Idegen nyelvet tanítok, turisztikai szaknyelvet is. Ilyen szempontból is érdekes lehet egy felirat, katalógus, hogy idegen nyelven is szerepel-e, ha igen, mlyen nyelven, milyen nyelvű országok lakóira számítanak.


Monjuk ezt a részt nem nagyon értem: a kiírás címe. A kép magyarázata akar ez lenni?


Én két típusú képet tudok megkülönböztetni. Az egyik a nevezetességekről, tájakról. A másik pedig a hely funkcióját mutatja be: amint az emberek éppen használják. PL. strandolók, síelők, bobozók, stb...


Most néztem meg a kérdés dátumát, ezek szerint már kész kell lennie a szakdolgozatnak. Hogy sikerült. Hogyan ragadtad meg a témát?

2012. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!