Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakközépiskolákban az...

A szakközépiskolákban az osztályokat a szakma szerint rendezik?

Figyelt kérdés
Most konkrétan én fodrász akarok lenni. Szóval akkor én olyan osztályba fogok kerülni ahol szinte v. teljesen fodrászok lesznek?
2009. szept. 10. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de általában két szakmából áll egy osztály. Pl fodrász és varrónő vagy festő és ács.
2009. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Varrónő XDDDDDDDDD akkor szerencsém lesz mert akkor nem olyan sok fiú lesz osztálytársam :D Bár azért egyre több fiú akar fodrász lenni, mint én. :D köszi
2009. szept. 10. 15:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár ha azt mondod hogy kettő akkor SZERINTEM szépségipari szakmások kerülnek egy helyre. Gondolom én.
2009. szept. 10. 15:45
 4/4 anonim válasza:
fiam cukrásznak tanul, az ő osztályukba van pékcukrász, meg szociális gondozó, mégis egy osztály
2010. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!