Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van emelt szintű érettségim...

Ha van emelt szintű érettségim csak külföldön érettségiztem akkor hogyan fogadtatható az el Magyarországon is emelt szintűként?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről mindenképpen az Oktatási Hivatalt kérdezd, mivel a külföldi végzettségek elismerése és beszámítása, valamint az azok alapján történő pontszámítás hozzájuk tartozik.
2013. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem számít emeltnek, középszintűnek számít tudtommal. Én is külföldi vagyok, az itteni érettségi Magyarországon középszintűnek számít. Viszont ha egyetemre akarsz jelentkezni, akkor nagy baj van, mert az érettségire való jelentkezésről lekéstél, azt március 1-ig be kellett küldeni.
2013. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!