Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb osztály a...

Melyik a jobb osztály a Jóskában: a matek-biosz (B) vagy az angol nyek (D)? (József Attila Gimnázium, Budapest)

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, melyiket írjam előre a felvételi listán. Matek, kémia érdekel, de ha a nyek erősebb, akkor lehet, hogy abban az osztályban matekot is jobban lehetne tanulni? Milyen a fiú-lány arány ezekben az osztályokban? Esetleg lehet tudni, hogy kik lesznek az osztályfőnökök?

2013. febr. 27. 09:16
 1/8 anonim válasza:
A matek-biosz sokkal jobb. Hidd el, angolon nem erősebb a matek. Első évben is csak heti 2x van matek. Ráadásul az angolra nagyon nagy a túljelentkezés. Persze a többire is. :) Én a matek-bioszt ajánlom, egyik ismerősöm is olyan osztályba jár, és imádja, azt mondta nagyon jófejek a tanárok, jól tanítanak és a közösség is nagyon jó. :)
2013. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor mész v. voltál(?)
2013. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már voltam szóbelizni. Jófejek voltak a felvételiztetők. Szerintem fölvennének mindkét osztályba. Épp a nagyobb túljelentkezés miatt gondoltam, hogy az angolos osztály sokkal erősebb, de még mindig ingadozom, mert lehet, hogy a matekos osztály jobb társaság lenne nekem.
2013. márc. 2. 07:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban fölvettek mindkettőbe, és még mindig nem tudom, melyikbe menjek. A matek nekem sokkal könnyebb, mint a nyelvtanulás, de talán épp emiatt kéne nyek-re mennem, hogy jól megtanuljak angolul. Az ideiglenes listából az látszik, hogy a nyek lesz az erősebb osztály.
2013. márc. 8. 06:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Már olyan "mindegy"

(mind a kettő jó)

2013. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tanártól is függ,milyen lesz a matek(óra)


Vagy ugyanaz a tanár tartja a bioszos meg a másik

osztályban(?)

2013. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tanárokat meg (előre) nem

tudhatod (Mi sem tudtuk)

2013. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is jóskás vagyok végül melyik osztalyba mentel? :DDD
2013. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!