Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimnáziumban...

József Attila Gimnáziumban mennyire nehéz a szóbeli? Kedvesek a vizsgabizottság tagjai? Nem kötnek belém? És miket kérdeznek, csak alapjáraton+a szövegértés, vagy az anyagba is belekérdezhetnek? (SOS! )

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 13:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Annyira nem nehéz. Nálam kedvesek voltak :) Egyáltalán nem kötöttek belém. Magadról, meg amúgy szaktól függően. De szerintem annyira nem volt nehéz mert nagyon kedvesek voltak :)Én ma voltam. Te mikor mész?
2013. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még jó hogy "kedvesek"

(azt akarják,hogy járjon is oda valaki)

2013. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fő, hogy ne félj
2013. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze fontos, h

jó pontokat vigyél

2013. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jó átlagot vittél. az írásbelid is jó volt,

meg ügyes voltál a szóbelin, akkor

okés

2013. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen szakról van szó(!)
2013. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly szóbeliztem ott, hát az egyik legrosszabb szóbeli élményem.

Olyan dolgokba is belekérdeztek, amiket tényleg inkább hagyni kellett. Ugye abban az osztályközösségben, ahonnan el akartam jönni, nem igazán éreztem jól magamat. Már azt is kiprovokálták, hogy ennyit elmondjak. és igen, ennek nyilván okai voltak. Azért nekiálltak ezen lovagolni, hogy de miért nem szerettek az akkori osztálytársaim (nem vagyok a legszebb, és ezért csúfoltak), hát konkrétan majdnem elbőgtem magamat. Iszonyatosan megalázó volt erről beszélni, és azért se tudtak tapintatosak lenni, és leszállni a témáról.

Amikor kérdezték, hogy mit olvastam, én egy szakkönyvet mondtam, az nem érdekelte őket. Akkor rákérdeztek a legutóbbi szépirodalmi műre, amit olvastam. Egy Nobel-díjas író egyik nagyon megrázó regénye került szóba Az egyik tanár hangosan hörögni kezdett, hogy ő utálja ezt az írót.

Teljesen kikészítettek, majdnem bőgtem, amikor elmentem. Mindemellett max pontot kaptam, de mondanom sem kell, a módosításnál azonnal kiejtettük, semmi kedvem nem volt többé a közelébe se menni annak az iskolának.

2013. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Monori Gimnáziumra gondolsz? :)
2013. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szegény hetes

Jaj de sajnállak

Nem csodálom,ha nem akartál már odamenni

2013. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem találtál

valami megfelelő(bb) sulit

2013. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!