Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A semmelweis egyetemen, a...

A semmelweis egyetemen, a főiskolai karán van olyan kar, hogy csecsemő és kisgyermekgondozó? Mert én találom sehol. és ha van milyen ott a főiskola nehéz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Én is odajárok, de ott csak védőnő van, csecsemő és gyermekáplói szakról főiskolán nem tudok (ettől még lehet, hogy van).

Én a sotén szülésznőnek tanulok és mellette okj-son csecsemő és gyermekáplónak. Én így oldottam meg :)

2009. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nah várjunk csak, csecsemő és kisgyermekgondozó és a csecsemő és gyermekápló az két külön dolog. Az előbbi bölcsödében vigyáz a gyerekekre az utóbbi pedig kórházakban menti meg az életüket. Én utóbbit tanulom. Ha tényleg a gondozóira akarsz menni, azt semmiképp sem fogják soténn tanítani, mivel az egészségügyi suli, a gondozó, pedig talán pedagógiai karon vagy okj-s képzésen lesz.

Első voltam.

2009. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

előzőnek! irtad,h "vigyáz a gyerekekre"..KICSIT TÚLZÁS ahogy fogalmazol!!!! az a sok gyerek is rá van bizva nap mint nap a bölcsis nénikre és Ő IS VIGYÁZ az ÉLETÜKRE!!!

A korházi ujszülött osztályon dolgozó csecsemőápolókról meg megvan a véleményem! úgy bánnak az emberel mint egy állattal,semmi kedvesség,segítség,türelem.pedig OTT és ABBAN a helyzetben,azt hiszem,ez a minimum lenne....

2009. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az,h menti meg az életüket? az az ORVOSOK dolga,nem egy ápolóé.nem kéne lenézni a bölcsibe dolgozókat,hisz Ők azok,akik pótolván az ANyai szeretet,napközben a rábízott gyermekeket fejleszti,gondozza,neveli.több Megbecsülést!!
2009. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12:42 Semmi túlzás nincs benne. A szakmájuk szerint az a feladatuk, amit leírtam. Az pedig, hogy te mit tapasztalsz az megint egy másik téma aminek semmi köze ahhoz, hogy ki minek tanul.

Mellesleg a bölcsi néni is vigyáz az életükre dologhoz csak annyit fűznék hozz, hogy ilyen alapon az anyuka is az életükre vigyáz, az iskolában is vigyáznak a gyerekek életére stb. Ez akkor sem egészségügy.

Egyébként meg sajnálom, hogy te ilyen tajparaszt emberekkel találkozol. Sajnos a tanulmányaim során én is találkozom nem egy olyan emberrel, akin már most látszik mekkora talaj bunó lesz belőle ha majd kikerűl kórházba. Ilyenkor csak nézek, hogy egyátalán hogy kerültek ezek ilyen szakra.

Ha ez megnyugtat én biztosan nem leszek ilyen.

2009. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12:46 Kinél olvastad, hogy nem becsüli meg a bőlcsödében dolgozókat? O.o Mert én nem látom.
2009. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!