Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? Kodolányi...

Melyiket válasszam? Kodolányi János Főiskola vagy Gábor Dénes Főiskola?

Figyelt kérdés
Februártól szeretném elkezdeni távoktatásban a gazdálkodás és menedzsment szakot. Szerintetek melyik fősulit válasszam? A Kodolányin egy félévben 2szer van személyes konzultáció de elvileg ezt jobb iskolának tartják, a rangsorban is előrébb áll és elég magas is a pont bejutni nappalira mondjuk. A Gábor Dénes Főiskolán kéthetente lenne konzultáció hiába távoktatás és nem levelező. Szerintetek melyikre jelentkezzek? (Nappalin járok a BME-re műszaki menedzsernek) kösziiiiii
2011. okt. 18. 22:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a Zsigmond Király Főiskolában, ahol szintén kéthetente lenne konzultáció.
2011. okt. 18. 22:57
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyik jobb mint a másik....


Egyáltalán ha lesz egy műszaki-menedzser diplomád ami BME-s miért akarsz gazdmenre menni egy utolsó főiskolára?


Akkor már inkább menj a ki a (régi) Moszkva térre (nem tudom az új nevét :D) és vegyél magadnak egy diplomát.

2011. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
ahova te jártál vagy jársz iskolába az biztos egy zseniképző volt tisztelt előző hozzászóló. az meg,hogy nem tudod a széll kálmán tér nevét,nem vicces(akkor sem,ha smile-t teszel utána zárójelbe)
2011. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem vagyok Bp-i nem tudom de nem is érdekel.
2011. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%
Szerintem a Kodolányi,én is oda szeretnék felvételizni
2011. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
te is levelezőre?:) melyik szakra?
2011. okt. 28. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!