Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek érdemes ma tanulni?

Minek érdemes ma tanulni?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemre érdemes tanulni? Melyik szakmák lesznek fontosak a jövőben, 5-6 év múlva illetve akár még később?

2013. febr. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a mezőgazdaság fontos lesz, de ha most kezdtél el azon gondolkodni melyik egyetemre mész, akkor nagy esélyed van arra h lekéssed,mivel most péntek a határidő az egyetemre jelentkezésnek a szeptemberben induló képzéseknek.

A mérnökök is tök jók, ha annak mész az se rossz állítólag keresettek.

2013. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor március 1ig még ki tudom tölteni postázni pedig elég csak március 11ig :)
2013. febr. 28. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na már most, MA van a határidő, hogy elküld a jelentkezésedet, vagy írásban vagy elektronikusan, márc 11 csak a hitelesítés határideje.. !
2013. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem válaszd a PPKE-ITK-n a Molekuláris Bionikát én is azt jelölöm nagy jövője van (nem tudom Szegeden mennyire jó, nem hallottam annyira jókat róla mint a Pázmányéról)


például: most fog a az ITK épületéhez közel épülni egy Ehealth Center, ahova majd akik végeznek nagy eséllyel kerülnek majd be

2013. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy pont a PPKE molekuláris Bionikát írtad, mivel azt speciel tényleg beírtam a jelentkezésembe, persze mivel sajna még senki sem végzett, így nem lehet tudni, hogy elhelyezkedés tekintetében milyen lehetőségek lesznek
2013. márc. 1. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!