Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Help! Melyik egyetemekre és...

Help! Melyik egyetemekre és főiskolákra jelentkezzek? Már csak holnap lehet jelentkezni! Részletesen lent!

Figyelt kérdés
Na szóval, informatikai szakon akartam tovább menni, pl. ELTE proginfo, Corvinus gazdaságinfo, de matekból nagyon gyenge vagyok, ezért a műszaki pálya kilőve. Milyen jó szakokat tudtok javasolni? Mindenképp tovább szeretnék tanulni egyetemen/főiskolán, de nem tudom, hogy hová jelentkezzek. Csak budapesti iskolák érdekelnek.

2013. febr. 27. 23:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy utálom az irodalmat, történelmet és a matekot.
2013. febr. 27. 23:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg a gazdaságinformatikus szakról mi a véleményetek? Vagy ott is durván nyomatják a matekot?
2013. febr. 27. 23:30
 3/6 reptoid ***** válasza:

Számodra kilőve az összes felsorolt.

Én gazd.elemzős vagyok a corvinuson, nem kérkedésből, de 100%-os matek emelttel mentem oda. Ne tudd meg, hány egyes zh-m volt így is matekból :D Infón még több matek van.


A proginfót végképp felejtsd el, régen programtervező matematikusnak hívták. Ott végképp matek van látástól vakulásig. Gyenge matekkal sajnos ez esélytelen.


Más nem érdekel esetleg?

2013. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

5 érettségi tantárgyból 3-at utálsz. Ezek sok helyen, de nálad a matek különösen elég fontosak. A gyenge matek jelenthet egy 3,7-re adott 4-est egy jó gimnáziumban (ekkor még érdemes elgondolkodni!) és egy kegyelemkettest egy gyengébb iskolában. Fizika, kémia, biológia, hogy mennek?

A leírásod alapján se a humán se a reál tárgyak nem tetszenek neked maradéktalanul, nos ez így érdekes lesz.

2013. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Majd akkor mész Te is andragógiára... Ne haragudj de jobbat erre nem lehet mondani.
2013. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kommunikáció és médiatudomány, óvodapedagógia, pedagógia, andragógia, szociológia, szabadbölcsész, design- és művészetelmélet... ezek közül egyikhez sem kell matek :)
2013. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!