Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni nem tudom mit csináljak. Van egy középsulim ahol nem szeretem az osztályom . Lehetőségeim: Visza megyek és lehúzok velük 4 évet vagy elmegyek másik suliba vagy magántanulólegyek?

Figyelt kérdés

Nincs az osztályba egy barátom se meg senki akivle tudnék beszélni.

Ha van akárkinek valami más ötlete kérlek írjatok nagyon fontos lenne.

(Kicsit depressziós is lettem ez miatt)

Mivel nincs egy barátom se.Pedig ismerek egy két arcot csak nemfoglalkoznak velem.


2009. szept. 11. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress másik sulit. Ha már szabályosan rosszul érzed magad miatta, akkor jót fog tenni változás a környezetedben.
2009. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kosz de irjatok még köszi
2009. szept. 11. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Magántanuló csak nyomós okkal lehetsz, nem azért, mert nem szereted az osztályodat. Keress egy másik iskolát, olyat, ahova a régi barátaid járnak, és kezdj ott új életet.
2009. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olyan suli nincs nem tom majd lesz valami azért irjatok még köszi
2009. szept. 13. 19:12
 5/5 anonim válasza:
Keress más iskolát,de lehet hogyha ottmaradsz akkor később megbarátkoznak veled.
2010. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!