Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnázium szóbeli?

Madách Imre Gimnázium szóbeli?

Figyelt kérdés

Holnap megyek szóbelizni, és érdekelne, hogy pontosan miket kérdeznek? Azt tudom, hogy lesz angol, és magyar nyelvből. Azt is hallottam, hogy képet kell húzni. Mi van a képen? Milyen kérdéseket tesznek fel? Angolból hogy kérdeznek rá a felsorolt tételekre?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. febr. 28. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg minél többet

"dumálni" (de választékosan)

2013. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kihúzod a tételt

és elkezdesz minél többet dumálni róla

2013. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor már voltál

Milyen lett(?)

2013. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pontosan nem lehet megmondani mit kérdeznek,

mert mindenki (mást) húz

2013. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lényeg, h folyamatosan tudjál beszélni

és nem csak hebegni meg habogni

2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen lett(?)
2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Húzol képet, arról magyarul beszélsz. Húzol egy angol szöveget, azt felolvasod. Aztán lesz 1-2 kérdés angolul, ennyi. Még az elején beszélgetnek egy kicsit általánosságban, de a lényeg, hogy szépen fogalmazz, választékosan fejezd ki magad.
2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tehát angolból nem kell képet húzni és arról beszélni?
2013. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jól sikerült, úgy volt, hogy bementünk egy terembe ahol húztam egy angol lapot, és egy "magyart" amin volt 2 kép. Bőven volt időm kidolgozni a témát, az angol lapon volt egy szöveg, amit el kellett olvasni, a 2. feladat 5 mondatnak a befejezése volt. Ezek közül ki kellett választani 1-et és arról a témáról beszélni, pl. Daily routine. A két kép közül választhattam, és arról kellett beszélnem, kifejtenem a véleményemet, ilyesmi. :) Nagyon kedvesek voltak a tanárok.:)))
2013. márc. 2. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
és most hanyadik vagy az ideiglenes rangsoron??
2013. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!