Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 7. osztálytól szeretnék...

7. osztálytól szeretnék színművészeti suliban tanulni (mondjuk 6 osztályos gimiben), tudnátok linkelni egy-kettőt?

Figyelt kérdés
Főleg olyan helyekre gondoltam, ahol mondjuk színészet-média szakos osztály van, jó a közösség, és a tanárok is jófejek. Oké, ez ritka, de biztos van. Fontos lenne, hogy legyen kolesz, mert ott, ahol lakok, tuti nincs ilyen suli, és nem biztos, hogy bejárós akarok lenni. Szóval, ha ismertek ilyet, vagy ilyenbe jártok, kérnék oldalt. Thx.

2013. márc. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél 9.-től Vörösmartys, az nagyon nagyon jó!
2013. márc. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy hatosztályos. Mármint ebben a témában. Amúgy a szentesi HMG dráma tagozata elég híres, próbáld meg. :)) (van kolesz)
2013. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. köszi, azt már meg is néztem, 2. megnézem azt is hamarosan, köszi szépen :)
2013. márc. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!