Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci sulik közül milyek...

Miskolci sulik közül milyek jobb a Fráter kat. Gimn. & Lévai ref. Gimn. & Kossuth ev. Gimn. Vagy a Balázs Győző ref. (S. P. I. C. Művészeti) Lícium?

Figyelt kérdés
mi a különbség az első 3 és az utolsó között?

2013. márc. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Líceum
2013. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sorry e*
2013. márc. 2. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Lévayba jártam 6osztályos gimibe, és imádtam. A tanárok nagyon jók, a suli nagyon klasszul fel van szerelve (fizika-kémia előadó egyszerűen elképesztő). Itt van a világ legjobb töritanára (Gecse Angéla), nála a kettes szint egy középszintű érettségi 5-ös :D tehát jól belédveri. Azért vagyok ilyen elfogult, mert 9. osztály után sajnos elköltöztem, és másik gimibe kellett járnom egy nagyvárosban, és mondanom sem kell, hiába csak közepes voltam a Lévay-ban, abból a tudásból táplálkoztam, amit 3 év alatt ott szereztem. Tehát én csak ajánlani tudom. A kolis létbe is belekóstoltam fél évre, az is jó volt :)
2013. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az Evangélikusba jártam.

Jó suli volt annak idején.

Időközben pár JÓ tanár elment nyugdíjba, akik kemények voltak, de éppen ezért (is) szerettem őket és oda járni.

Nem tudom, azóta milyen a felhozatal.

2013. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a Kossuthba járok,nagyonszeretem!

Az oktatással semmi problémám,átlagos.(Nem kell végigszenvedned 4évet a sok tanulással,de azért amit kell azt megtanítják) emellett a társaság valami fantasztikus...a tanárok nagyonjófejek...

a Lévayról sajnos már nem sok jót hallotam(de mivel nem oda járok,nem mondok inkább semmit.)

2013. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a Lévayról több jót hallani bár ott is unalmasak az órák és rengetegen szeretnek kocsmázni stb.. de a "társaság fantaztikus" főleg Fügeczki Rolanddal.. a 9.-esek állatok a "tanárok normálsak" főleg kubi.. és a Fráter??.
2013. márc. 4. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:

De ismerős vagy itt...:D

hát nekem Kubival semmi bajom tavaly ő volt a tesitanárom és esküszöm neked visszasírom!!!

2013. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Balázs az szaksuli
2018. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Balázs Győző Gimnázium és Szakgimnázium is.Mi oda jelentkezünk.Sokáig gondolkoztunk a sorrenden,de a nyílt nap meggyőzött minket,így 2 szakon a Balázs Győzőt írtuk elsőnek.
2019. jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!