Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit választanátok?

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés
Van egy suli /közép/, ahol kinéztem két tagozatot : a nyelvi előkészítőt, és a természettudományit. A kérdésem az lenne : Szerintetek menjek előkészítőre, és utána természettudományira, vagy egyből term.-re? Mi van ha összeszokok az angolosokkal, és utána nem tudok? Vagy ha mondjuk 0. nélkül nem tanulok meg "normálisan" angolul?! Ti mit csinálnátok?

2013. jan. 30. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
nem tudok átmenni angolra*
2013. jan. 30. 13:59
 2/5 anonim ***** válasza:
haveromnak nulkadik nélkül felsõfokú nyelvvizsgája van nekem meg nulladikkal közép se... szóval nem éri meg a nulladik de nem csaj ezért
2013. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második: Remek példa, kár hogy hülyeség...

Nekem meg pont az előkészitő miatt lesz előrehozott angol nyelvvizsgám, néhány haveromnak meg már tavaly megvolt..

2013. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 0. nálunk is pocsék volt!

Elvileg ECDL-t adott volna, namost 3 év alatt lett ECDL-ünk így is csak! Ennyi idő alatt nulladik nélkül is meglett volna.

Az angoltudásunk nem lett több. A legjobb tanár csoportjából két felsőfokú nyelvvizsga, de a középfokúak aránya is csak 50-60% között mozgott érettségikor!!!


Tudtommal az angol tagozatok eredményesebbek, ez a mi sulinkban is így van.

2013. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem meg pont az előkészitő miatt lesz előrehozott angol nyelvvizsgám"

előrehozott nyelvvizsga nincs, max érettségi, az meg egy vicc

Én a saját példámat írtam le, nincs olyan ismerősöm, aki nulladikos lett volna és kiemelkedően beszéli a nyelvet. Pedig van pár száz ismerősöm aki nulladikos volt...

2013. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!