Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályosok! Mikor tudom...

8. osztályosok! Mikor tudom meg, hogy hova vettek fel iskolába? Fent szokott lenni a névsor annak az iskolának a honlapján ahova jelentkezek, de mikor? A levelet azt tudom, hogy április környékén fogják küldeni.

Figyelt kérdés
légyszi írjatok.. előre is köszönöm a válaszokat.. :)

2013. márc. 7. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen már réges rég túl vagyok, de tudtommal csak március végén lesz meg a biztos név sor hogy kik nyertek felvételt az adott iskolába. Én tavaly végeztem el a gimit, és ugye amikor én jelentkeztem akkor úgy volt hogy április közepetájékán kaptuk a levelet, de március végén már megvolt a névsor hogy kik nyertek felvételt. Persze az már más tészta hogy az iskola mikor teszi ezeket, közzé, mert tudtommal erre nincs konkrét szabályozás, ez is amolyan ajándék hogy ne izguljanak annyira a leendő diákok.
2013. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden középsuli március elején felrak egy ideiglenes névsort, amibe benne van az összes jelentkező OM azonosítója. Mármint az összes ember, aki megjelölte azt a tagozatot/szakot. Ez a sorrend nem végleges, mert sokan mást is megjelöltek. Ki fognak esni ebből a rangsorból azok, akik nem azt a bizonyos iskolát jelölték elsőnek. Április 25-ig pedig minden iskola küld egy levelet neked és a sulinak is arról, hogy felvettek-e vagy nem. De ez is kint lesz a honlapjukon csak sokára.

Egyébként én is 8.-os vagyok, 3 sulit jelöltem meg, 2-ből már van ideiglenes rangsor, a 3.-at csak 13-án teszik közzé.

2013. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy kis "türelem"
2013. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legkésőbb áprilisban megtudod
2013. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Május 25-ig mindenkit értesítenek. Én még mondjuk mindig nem tudom, hogy hova vettek fel.... :/

Te tudod már, vagy csak én vagyok vele így?

2014. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!