Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak április 19-én derül ki,...

Csak április 19-én derül ki, hogy melyik gimnáziumba vettek fel?

Figyelt kérdés
Mármint elvileg innentől teszik közzé, leginkább megerősítést, vagy javítást várok válaszként, mert nem vagyok benne egészen biztos. És addigra az összes iskola kiteszi az eredményeket, vagy csak akkor végez a győri Felvételi Központ az eredmények összesítésével, és még esetleg 20-ig elhúzódhat a procedúra?
2012. ápr. 2. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

20-a körül már kint lesz,iskolánként változó mikor küldik a levelet.

20 napot csak ki lehet bírni...

2012. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem húsz napot? :D Amióta március első napjaiban végeztem a szóbelikkel, azóta azon görcsölök, hogy felvesznek-e! Na mindegy, azért köszi :)
2012. ápr. 2. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 24-ig kell megküldeni, hogy felvettek-e. Egyébként én is azóta izgulok. :)
2012. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!