Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetséges átjelentkezn...

Hogyan lehetséges átjelentkezni egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés
Van egy aktív felsőfokú szakképesítésem, még államilag finanszírozott a szegedi egyetemen, és most vettem észre, hogy Debrecenben is tanítják ugyanezt a szakot. Ezért mivel már nem Szegeden élek át szeretnék jelentkezni Debrecenbe. A TO annyit mondott, hogy írjak egy kérvényt neki, meg a dékánnak, arról, hogy mit akarok és miért valamint ehhez csatoljak iskolalátogatásit Szegedről. De azt mondták, hogy a szegedi egyetemen semmi teendőm nincs már, tehát nem kell kijelentkeznem vagy hasonló. Szerintetek tényleg lehetséges, hogy csak ennyi lenne az egész? Valaki volt már hasonló helyzetben, neki mit kellett tennie?
2009. szept. 13. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem jelentkeztem át, csak fontolgattam és nekem is csak ennyit kellett volna tennem.
2009. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!