Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet átjelentkezni...

Hogyan lehet átjelentkezni egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az hogy ha most a BGF re járok mert ide jutottam be a pontjaim alapján, de azóta letettem egy felsőfokú nyelvvizsgát így több pontom lett.Ezért úgy gondoltam hogy át kéne jelentkeznem a Corvinusra ugyanarra a szakra(nemzetközi gazdálkodás)?Hogy kell ezt csinálni?
2011. ápr. 20. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a Corvinus gazdalkodasi kar tanulmanyi osztalyan. Amugy a legegyszerubb az ujabb felveteli jelentkezes lenne.
2011. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
átjelentkezni mondjuk másik szakra egy intézmény karán belül lehet, de abban az esetben, ha te másik intézményben szeretnél tanulni mint amiben most vagy úgy újra felvételizned kell
2011. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!