Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zsigmond Király Főiskola is...

Zsigmond Király Főiskola is olyan rossz, mint a Gábor Dénes? Melyik iskola ilyen még?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta, hogy "rossz"? Ha mégis annak tartod, nem kell odajárni. Vagy hallott valaki arról valamit, hogy ott ingyen lehet diplomát szerezni? Tanulás nélkül?
2009. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Gábor Dénesről nem tudok nyilatkozni, nem ismerem. Én az ELTE után jártam a ZSKF-re másoddiplomát szerezni, nemzetközi szakra. Nem tudom, ki mire alapozza, hogy ez az iskola rossz, de ugyanúgy kellett tanulnom, mint az ELTE-n, ugyanolyan nehezek voltak a vizsgák, és szigorú a követelmény. Vagy mire gondoltál, hogy rossz?
2009. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt hallom, GDF-es diplomát nem fogadják el a munkáltatók. Mintha nem is lenne. Vki azt mondta, ZSKF is ilyen, ezért érdeklődtem...
2009. szept. 14. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Most végeztem a ZSKF-n, nagyon nehéz négy éven vagyok túl. Kemények voltak a vizsgák, a szigorlatok plusz a két nyelvvizsgát összehozni. nem egy bohóciskola, nem ingyen dobálja a diplomát. Nagyon jön felfelé, dinamikusan fejlődik. Egyetlen baja, h 2000-ben alapult és ezért nem ismerik. Színvonalas az oktatás. ELTE, BCE, BGF-n tanító tanárok és nagykövetek, elismert szaktekintélyek tanítottak végig a 4 év alatt. Tudok neveket is mondani és google-ben kikeresheti mindenki ezeknek a tanároknak a nevét. Szerettem odajárni.egy munkáltatóval nem találkoztam még, aki azt mondta volna h ez egy semmi diploma. És mástól sem hallottam ilyet, aki korábban ott végzett. Járok másik fősulira is szóval van összehasonlítási alapom.
2009. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövőre megpróbálom én is, ha megint nem jön össze a BGF.
2009. szept. 15. 06:14
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
GDF-re ne menj, ha jót akarsz magadnak, és tényleg tanulni akarsz. Én is megbántam :S
2009. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én GDF-en végeztem. Mérnökként dolgozom. Van mellette CCNA és CCNP vizsgám és egy diplomám. Nettó 650.000 Ft a fizetésem. Nem bántam meg.
2014. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!