Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyi Mihály Szakközép vs....

Károlyi Mihály Szakközép vs. Xántus János Szakközép? Melyik a jobb s miért?

Figyelt kérdés

Most készülök középsuliba, és nem tudom hogy melyik a jobb, mind a kettőről hallottam már jót, rosszat kevésbé.

És pont ez az ami miatt nehéz a döntés!

Előre is köszönöm a válaszokat :)

Akik odajárnak, azoktól lenne a legjobb,vagy ha ismertek valakit aki odajár.


2010. jan. 28. 19:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
a Károlyi az biztos szakközép? nem spanyol-magyar tannyelvű gimnázium? :)... lehet, hogy van szakközép is, de szerintem te a gimnáziumra gondolsz.
2010. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközépiskola,Budapesten XII.ker Váci úton. :D Azt egyébként nem is ismerem.
2010. jan. 28. 20:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi nem XII. hanem XIII. kerület :D
2010. jan. 28. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Xantus sokkal elismertebb és keményebb iskola.
2010. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
életem hibája hogy a károlyiba jártam, undoritó patkány iskola :), ha lehet úgy kerüld el ahogy tudod.. emberek is zombi szarral egyenlők, tanárokról nem is beszélve, förtelem ami ott megy, szerencsére én időben leléptem onnan
2010. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért? :O Mi történt, vagy mi az,ami nem tetszett ott? Kérlek válaszolj, fontos lenne... :S
2010. jan. 29. 13:33
 7/12 anonim válasza:
100%
az első válaszoló vagyok.. :) el tudom képzelni, én is 9. félévkor hagytam ott egy középiskolát.. nagyon jól nézdd meg hogy hová mész! egyébként a Károlyit nem ismerem, de a Xantusról nem hallottam rosszat, majdnem én is oda mentem, csak nem volt hely tavaly félévkor :(
2010. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

mi az hogy zombik?:D

hát én is odajárok másfél éve, és a diákok nem "zombi szarok" az más kérdés, hogy mindenki jól tanul, és jobb az átlag. Lehet erre gondoltál amúgy, de hát ha már suliba megyünk.. nem csak szórakozni megyünk..

Én teljesen meg vagyok elégedve a Károlyival, a Xántus, egy elismert suli, jó kemény, viszont ott a pénzedet nézik igazán. Nem egy olcsó mulatság.

2010. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én odajártam előkészítőre, egyátalán nem tűnt fel, hogy zombik lennének, csak az angol tanárról hallottam h miss "ribizik",bár én csak matekra meg magyarra jártam és nagyon jó fejek.

A diákokról nem tudok sokat mivel addigra már vége volt a tanításnak.

2010. febr. 1. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:

én is a károlyiba járok. a xantus igaz, hogy jó hírű meg kemény meg stb de tényleg csak a pénzedet nézik, és ha nem jársz a legmenőbb cuccokba, akkor senki vagy, az én bnőm onnan menekült el fél év után. a károlyiról igazából cs annyi rosszat tudok mondani h van 1 pár pic*a..de nem kötekednek, nem szólogatnak be, szóval velük nem kell foglalkozni. és egy matektanártól kíméljen meg az isten, és akkor tényleg jó dolgod lesz:) a suli jól felszerelt, tiszta, a tanárok többsége jó fej,nem olyan szigorúak, tanulni azért kell, de nem vészes. melyik osztályba jelentkeztél? és kik voltak előkészítőn a tanáraid?

am bocsi h később válaszoltam.

2010. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!