Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik bejelölték a budapesti...

Akik bejelölték a budapesti József Attila Gimnáziumot, hányadik helyen jelöltétek meg? (közvéleménykutatás :D)

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A végén jelöltem meg,de másodiknak fogom az általánost (angol-olasz),mert ott 5.vagyok.Angol-németen meg 6.,de oda semmiképp sem szeretnék menni...
2013. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.-nek :D
2013. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsőnek az angolt :) remélem még van esélyem a 48-9 edik hellyel.
2013. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
első:D és 33. vagyok francián:)
2013. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Másodiknak és 35. vagyok humán szakon.:))
2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno elsőnek jelöltem meg az összes nyelvi tagozatát sorban (angol haladóval kezdve, ahova végül fel is vettek). Ideiglenes listán 27. voltam, de volt olyan ismerősöm is, aki humánra jelentkezett, 93. volt a listán, és felvették. Tehát van esélye mindenkinek, ne aggódjatok! :P
2014. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!