Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanár, ha azt mondja...

Egyetemi tanár, ha azt mondja ha kell korepetál engem ilyenkor mit ért ez alatt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
amit mond miért mit kéne randit?
2013. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl. azt érteném rajta, hogy szívesen válaszolok az emailjeikre, ha kérdeznek az anyaggal kapcsolatban, ha megoldanak a könyvből példákat, akkor azokat kijavítom, ha nem értenek valamit, akkor óra előtt-után válaszolok a kérdéseikre. De én nem pont így fogalmaznám ezt meg. Persze lehet, hogy a te tanárod pénzért vagy esetleg ingyen tart plusz korrepetáló órákat.


Egy egyetemi demonstrátor

2013. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy, akkor légy annyira talpraesett, hogy megkérdezed tőle a pontos módját, idejét, árát. Ha nem akarod, akkor meg ne fogadd el a felajánlott segítséget. Ne tőlünk kérdezz, mert mi csak tippelgetünk.
2013. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!