Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Budapesti (ELTE)...

Melyik Budapesti (ELTE) kollégiumot ajánljátok, ha kisállatot akarok ott tartani?

Figyelt kérdés
Van egy macskám, akitől nem tudok megválni egy hétre sem. Úgyhogy vinném magammal a kollégiumba is. Melyik kolesz a legalkalmasabb erre? Hol nem tartják be olyan kőkeményen a szabályokat? Ilyen téren a kcssk-ról hallottam jókat.

2013. márc. 18. 16:51
 1/2 anonim válasza:
A KCSSK most lett felújítva, szóval szerintem ilyenre odafigyelnek.2.5 évig voltam ELTE kolis, de sosem találkoztam benn macskával vagy kutyával. Sajna a "legretkesebb" koliban is havonta van szobaellenőrzés, szóval becsempészni sem nagyon célszerű.
2013. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én kérdezősködtem, és a kcssk-sok azt mondták, hogy volt ott minden, macska, tengerimalac, kutya. Természetesen arra odafigyelnék, hogy vannak szobaellenőrzések, azt megoldanám. Még gondolkodom!
2013. márc. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!